Günümüz şartlarında işyerlerimizde apartmanlarımızda kullanılabilir mekanlara ihtiyaç duyulmakta olup fakat apartman ve işyerimizi genişletme gibi bir durum söz konusu olmadığından sadece yapabileceğimiz malzemelerin yerini özenle seçmek yerleştirmektir.

 

Değişen teknolojiyle birlikte doğalgaz ülkemize getirilmiş eski daha çok alan kaplayan kaloriferler atıl duruma gelmiş yakıt depolarına ihtiyaç kalmamıştır.

 

Diğer bir sorun ise doğal afet olan DEPREM'dir bu atıl durumdaki eski sistem bulunduğu alanda rutubet ortamı yaratmakta apartman ve iş yerlerimizin ana temel direk ve kolonlarına zarar vermekte tedbir alınmadığı takdirde zamanla geri dönülemeyecek erozyona sebep olmaktadır.bu konuda bilim adamlarımız gerek yazılı gerekse görsel basınımızda devamlı toplumumuza bilgi vermektedir.

 

17 ağustos 1999 ülke olarak toplumumuzu derinden sarsmıştır fakat bu sarsıntı halkımızı daha bilinçlendirmiş olup tedbir almanın önemini benimsetmiştir.

Hem tedbir almak hemde bu alanlardan faydalanmaya ihtiyacınız var fakat sökümünün maddi külfet getireceği ve yakıt tanklarının söküm esnasında patlayabileceği endişesi içersinde vazgeçmeyi düşünüyorsunuz.

 

DURUN hemen vazgeçmeyin GÖNEN TİCARET bu endişelerinize çözüm olmak için kurulmuştur. G üvenilir ek maddi külfet getirmeden sadece sökülen metal karşılığında sizlere bu alanları boşaltalım işyerinize {arşiv odası v.b} şekilde kullanabileceğiniz apartmanınızda depo olarak kiraya verip apartmana gelir elde edebileceğiniz {masa tenisi, blardo, toplantı salonu}gibi sosyal aktiviteler için veya apartman görevlinize oda yapabileceğiniz ilave alanlar bırakalım.