GÖNEN TİCARET olarak 15 yılı aşkın süredir ilk kez İSTANBUL'da bizim başlatmış olduğumuz doğalgaz’a dönüşüm olan apartman fabrika ve iş yerlerindeki kalorifer kazanları yakıt tankları, sıcak su tankları soğutma üniteleri gibi atıl duruma gelmiş yeni sistemin kurulması için gereken alanı işgal eden bu malzemelerin { demontesi } sökülmesi işinde uzman ve profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir.
 GÖNEN TİCARET İstanbul ’un dört bir yanındaki, iş merkezlerinin, sitelerin, okulların, alışveriş merkezlerinin, spor komplekslerinin kazan dairelerindeki söküm işini üstlenmiştir müşteri memnuniyeti önemli prensibi olmuştur GÖNEN TİCARET anlamı müşterileri için güvence ve rahatlıktır.
 
Karşılıklı güvene dayalı, dürüst ilişkiler sürdüren, erdemli elemanlarımız, çalışmalarıyla kalmıyor; bu olguyu kendi yaşamlarında da ilke edinerek toplumdaki birey standardını artırıyorlar. Yaptıkları işi, meslek olarak benimsiyor ve kendilerini uzmanlık alanlarına göre geliştiriyorlar.
YAKIT tanklarının ehil olamayan ellerde sökülmesi yangın ve patlamaya sebep olmakla kalmayıp can ve mal kaybına sebep olmaktadadır Başarının eğitimden geçtiğine inanan firmamız birikimlerini yeterli görmeyip hizmet içi eğitimlerle sürekli personelini hizmet sektörüyle alakalı eğitime tabi tutmakta ve bu konuda uzman kişilerden sürekli destek almaktadır.

GÖNEN TİCARET yıllardır sökmüş olduğu yakıt tanklarında herhangi bir riske müsaade etmemiş bilinçli çalışanıyla sektöründe güvenilir firma durumundadır.
Siz değerli müşterilerimizden tek isteğimiz sökülecek her ne olursa olsun sadece bizi aramanız. Adresinize göndereceğimiz uzman keşif ekiplerimizden konuyla ilgili bilgi almanızdır. İddia ediyoruz bizden vazgeçemeyeceksiniz çünkü;

İSTANBUL’UMUZU BİZ SÖKTÜK VE SÖKMEYEDE DEVAM EDİYORUZ

 
Çalışanı ve yönetimiyle profesyonelliği kendine ilke edinmiş disiplin, dürüstlük, özveriye dayalı prensiplerinden ödün vermeyen yapımızla başarılı çalışmalar yaptığımıza inanıyoruz. Bu sayede edindiğimiz referanslar en büyük desteğimiz olmuştur. Biz de sizlerden aldığımız bu destekle daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.